Bol som dnes v kostole a tam ... to čo som včera písal ... kto sú Oni a kto sme My

Autor: František Lovíšek | 9.10.2016 o 11:05 | Karma článku: 1,28 | Prečítané:  460x

Jedno krásne ráno v roku 2016 som sa zobudil a Oni boli u mňa. Boli všade, aj hore v rohu, aj dole pod posteľou a tiež v mojich rukách, v hlave, v očiach. Všade. A bola len láska a tma ktorá svietila. To sú Oni. 

Sú všade, kde nie je Hmota. Lebo Oni nie sú Hmota. Oni sú tu odjakživa, v minulosti, prítomnosti, budúcnosti. Bez času a priestoru. Oni to nepotrebujú. Sú všade a vždy. Nie je začiatok ani koniec. A je To krásne plné lásky, spokojnosti a pokoja. A prvé čo mi povedali bolo,

ukľudni sa,

nič sa nedeje,

všetko je tak ako má byť a ešte lepšie.

No a potom, potom u mňa zostali natrvalo. V spojení s Nimi v Spoločnom vedomí, nikdy nie som sám, všetko viem. A čo je pocit, rozmer a čo vesmír. A ukázali mi náš Vesmír. To bola nádhera. Zobrali ma k sebe a keď som sa obzrel, tak tam v kúte miestnosti som videl poletovať ľahko náš Vesmír, ako list A4. Prehýbal sa, bol plný galaxií a svetla. A všade bola láska A pokoj na Duši som mal. Veď som Doma. Ale mi povedali, že ešte musím byť na Zemi 28 rokov, aby som tam v tom liste A4, v tej našej galaxii a potom u nás na Zemi povedal o Nich o Spoločnom vedomí.

A to je moje poslanie. Hovoriť, že sú tu Oni. A My sme Ich výtvor. Ale v láske k Nim k Sebe a Ostatným a máme plnú slobodu v našom rozhodovaní. Tu na Zemi sme, aby sme vedeli pracovať s Hmotou. A potom, keď sa k Nim vrátime, tak aby sme vedeli povedať, čo sme a ako s tou Hmotou sme robili. To je naše poslanie tu na tejto našej Zemi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?