Freelancer, čo to je? To je nadávka? Nie. To je spôsob, ako byť zamestnaný v 21.storočí.

Autor: František Lovíšek | 17.9.2016 o 13:56 | (upravené 18.9.2016 o 6:55) Karma článku: 5,08 | Prečítané:  1885x

Áno som freelancer. A je mi dobre. Vyberám si to, čo ma skutočne baví a mám čas pre seba aj druhých. To je zamestnanie 21.storočia. Nie sedieť 8 až 12 hodín niekde. A robiť čo prikážu. Viem, viem. Nie každý má tú možnosť.

Na toto som sa odhodlával veľmi dlho. Musel som dozrieť, ako jablko, alebo hruška. No ale teraz viem, že toto je to, čo chcem robiť. Viac vecí naraz. A ja, si rozhodujem čo chcem robiť. A za koľko. Nie úplne ja. Ale s Bohom, s Nimi, s Prírodou, s Vesmírom. A tak je to správne. Všetko má svoj čas. 

A môj nastal. Teraz. Už som dosť silný aby som bol freelancer. A dosť skúsený, aby som vedel ponúknuť pridanú hodnotu iným. Tým, ktorí to potrebujú. Firmám, spoločnostiam, ľudom, blízkym.

A mám čo ponúknuť. Za svoj život som získal nesmierne veľa skúseností, veľa som sa naučil. A veľmi som sa musel zmeniť. Aby som dal. Nie ja som hlavný, ale ostatní. Ja som tu pre druhých. A tak je to správne a tak je to  dobré,

Ja len pomáham ostatným rásť a dovediem dielo do konca. Áno, ja ako IT manager. To je to, čo viem robiť. A teraz naozaj dobre. S Bohom, s Nimi, s Prírodou, s Vesmírom. Zhmotňujem myšlienky svoje a iných v skutočné reálne diela. Tak, ako to bolo s www.keepi.eu, www.keepi.sk. Najprv bola moja myšlienka a teraz skutočnosť. Skutočné dielo. Skutočný EPR systém na báze zadarmo pre všetkých. A platí sa len za pridané veci, ktoré si ľudia, firmy zaplatia, keď to potrebujú. Áno. To je svet 21. storočia On-line svet. A tu spolupracujem aj s ostatnými on-line. Službami, appkami ... a sú spojené cez www.beapp.sk. 

Áno a funguje to. Na báze spolupráce a úprimnej radosti s užívania toho dobrého z každého produktu a služieb. Ako je napríklad www.firmaren.sk, www.crif.sk, a mnoho ďalších služieb a appiek cez www.beapp.sk.

Tak, tak ja dnes fungujem. Pre všetkých. A on-line. Som tu. Miesto nie je dôležité. Fungujem cez on-line priestor aj s pomocou OneDrive od Microstoft-u. A na mobile som zase na na Android a google. Mapy, vyhľadávanie a komunikácia. A všetko si zapisujem do MS One Note. A k tomu MS Outlook. Všetko funguje. Takže mám jeden notebook-tablet, to je vec a jeden mobil. A všetko viem a všade sa dostanem.

A čo vy priatelia. Ako fungujete?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Fico prijal bieloruského premiéra, ani v minulosti nemal problém

Bielorusko neakceptujem, videl som tam kolosálny volebný podvod, hovorí poslanec Peter Osuský.

KOMENTÁRE

RTVS nie je vaša televízia (píše Michal Havran)

Krajinu neurobíte prosperujúcejšou tak, že budete určovať, kto môže diskutovať.

KOMENTÁRE

Čistými rukami proti stúpencom čistej rasy

Akákoľvek akcia proti extrémizmu vyznie dôveryhodne, keď ju vykonávajú inštitúcie zastupujúce spravodlivý štát.


Už ste čítali?