Naplnil som srdce láskou.

Autor: František Lovíšek | 26.3.2016 o 22:00 | (upravené 26.7.2016 o 7:57) Karma článku: 7,80 | Prečítané:  656x

Áno. Myslím, že sa mi to už konečne podarilo. Práve teraz. Na veľký týždeň. Veď už sa patrilo. Po toľkých rokoch. Jasné, niekto to vie skôr. Ale každý je iný. Tak je to správne. Už viem prečo je bolesť a utrpenie. 

Už mi to je to jasné.  Otec (Boh, Príroda, Vesmír – každý nech si dosadí svoje) nikdy nechce zlo, to len ja človek neviem čo je dobro a čo zlo. Mám ale slobodnú vôľu. Tak sa rozhodujem. Slobodne. No a potom prečo sa rozhodujem. Pre peniaze. Kariéru. Pre drahé autá. A nemám čas plniť láskou srdce, lebo najprv je matéria.

Ale ako som už písal. Konečne sa mi to podarilo. Naplnil som srdce láskou. To som dostal ako myšlienku od Otca (Boha, Prírody, Vesmíru) pred 20 rokmi. Ale cesta kríža k Otcovi bola trpká a kľukatá. Musel som sa všetkého zrieknuť.  Zaprieť seba samého. Odovzdať moc, peniaze, kariéru. A začať žiť len v láske s Otcom a s láskou k blížnemu svojmu.

Dnes som šťastný. Aj keď nemám nič. Nič z toho čo na tomto svete má hodnotu, ale nič z toho si zo sebou nezoberiem. Ale mám veľa a výborných vzťahov. Nemám jediného nepriateľa. Nikomu nič nezávidím. Všetkých mám rád. Všetkým som už dávno odpustil.

To je to čo chce Otec (Boh, Príroda, Vesmír). Objaviť lásku a mať na prvom mieste vzťahy. Nie matériu. Keď to dosiahnem tak, potom zrazu je život ľahký  a všetko mám. Všetko čo potrebujem. A vždy mám o jeden cent navyše ako potrebujem.

Otec (Boh, Príroda, Vesmír) mi plným priehrštím dáva všetky dary. Lásku, pokoj a aj to čo materiálne potrebujem a nie je lakomý. Materiálne dá aj omnoho viac. Keď už viem, čo je na prvom mieste.

Každý má svoj vlastný kríž. Každý kríž je rovnako ťažký. Len je na každom z nás, ako sa s ním vysporiadame a prídeme k Otcovi (Bohu, Prírode, Vesmíru). Nikto nemôže súdiť druhého, lebo nevie čo za kríž nesie.

Tak, tak nejako to cítim ja priatelia. Prajem vám všetkým požehnané sviatky. Nie len radosti, veselia a šťastia. Ale hlavne sviatky kríža a odpustenia, odpustenia sami sebe a nájdenia lásky v srdci pre Otca (Boha, Prírodu, Vesmír) a lásku pre všetkých blížnych. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?